YAPIM

TV

3 Adam

3 Adam her Cumartesi gecesi renkli konuları,birbirinden değerli konukları ve eğlenceli skeçleri ile TV8’de izleyicisiyle buluşuyor.

Eser Yenenler, Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak’ın sunumuyla gerçekleşen 3 Adam programı 8.Sezonuyla Cumartesi akşamları 23:15’de TV8’de!

Bana Baba Dedi

Eser Yenenler, İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç ve Yağmur Tanrısevsin’in başrollerini paylaştığı ‘Bana Baba Dizisi’ 2015 yılında TV8’de izleyicisi ile buluşmuştur. Dizinin yönetmenliğini Bedran Güzel üstlenmiştir.

Buyur Bi de Burdan Bak

Perşembe akşamları Ceyda Düvenci’nin moderatörlüğünde gerçekleşen, Büşra Pekin ve İlker Aksum’un takım koçluğunda, herkesin sıradan baktığı dolaylara farklı bir bakış açısı getiren “Buyur Bi’de Burdan Bak” kalabalık oyuncu kadrosu ve her hafta ünlü konuklarıyla TV8’de!


REKLAM

Plicell

Bonus Card

Fibabank

Head & Shoulders

MNG Kargo

Nescafe

Nescafe 3 ü 1 Arada


KLİP

Yeni Mesaj - Ceza

Söyle Canım - Yaşar

Etme Eyleme - Emre Altuğ

Bu Gece - Murat Dalkılıç

Berhudar Olmak Zor - İbrahim Büyükak, Oğuzhan Koç

Bu Yol Uzar - Oğuzhan Koç

Yüzük - Oğuzhan Koç

Her Aşk Bir Gün Biter - Oğuzhan Koç

Gitsem Diyorum - Oğuzhan Koç

Ayy - Oğuzhan Koç


SAHNE

SDS Organizasyon yurt içi ve yurt dışı bir çok organizasyon ve event gerçekleştirmektedir. Bugüne kadar 12 şehir, 5 ülke ile 3 Adam Avrupa turnesi, Anadolu Ateşi Amerika ve Kanada turneleri, 7 şehirde Ajda Pekkan Colors turnesi, Yalın ile birlikte Etifest turnesi gibi bir çok organizasyonu üstlenmiştir.

Ayrıca dünyanın en büyük prodüksiyonlarından birine sahip olan ve ülkemizde ki gösterilerinde konuk olarak Kıvanç Tatlıtuğ’un da projede yer aldığı dünyaca ünlü Grease Müzikali’ni 2010 yılında Türkiye’ye getirmiştir. Konser, gösteri ve etkinlik organizasyonlarında daha bir çok projede yer almıştır

Anadolu Ateşi - Bodrum Meydan

Anadolu Ateşi Fransa Turnesi

Cem Yılmaz - Le Grand Rex - Paris

TEGV Konser / Kanal D

3 Adam Avrupa Turnesi

Anadolu Ateşi Amerika ve Kanada Turnesi

Ajda Colors Turnesi

Yalın EtiFest Turnesi

Grease Müzikali

Astoria Alışveriş Merkezi sponsorluğunda dünyaca ünlü Grease Müzikali 2010 yılında ülkemizde sanat severler ile buluşmuştu 25 Mayıs - 12 Haziran tarihleri arasında Turkcell Kuruçeşme Arena’da sergilenen müzikalde ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’da konuk oyuncu olarak yer almıştır.


ALBÜM

Mesaj - Melih Kibar

Yeni Mesaj - Ceza

Bu Gece - Murat Dalkılıç

Söyle Canım - Yaşar

Etme Eyleme - Emre Altuğ

Deli Divane - Oğuzhan Koç

Bulutlara Esir Olduk - Oğuzhan Koç

Bu Sonbaharın Şarkısı Oğuzhan Koç'tan Geldi

"Bulutlara Esir Olduk" dinleyicisiyle buluştu!

3 yıllık bir aranın ardından Oğuzhan Koç merakla beklenen yeni single çalışması "Bulutlara Esir Olduk" ile 7 Ekim'de hayranlarıyla yeniden buluştu.2013 yılında çıkardığı "Ben Hala Rüyada" albümüyle büyük beğeni toplayan ve duygusal parçalarıyla müzik dünyasında bugüne dek bir çok başarılı projeye imza atan Koç, 2016 sonbaharında bir kez daha müzikseverlere unutulmaz bir parça hediye etti.

Bu kış tüm duygular bulutlara esir!

Söz ve müziği Oğuzhan Koç'a ait olan ve düzenlemesini Ozan Çolakoğlu'nun yaptığı "Bulutlara Esir Olduk" bu sonbahar dinleyenlerin kalbine dokunacak en iddialı parçalardan olacak.

SDS Production tarafından yapımı gerçekleştirilen ve DMC etiketiyle raflarda yerini alan "Bulutlara Esir Olduk" tüm müzik marketlerde ve dijitalde satışa çıktı!

Melih Kibar & Çiğdem Talu Şarkıları

Ben Hâlâ Rüyada - Oğuzhan Koç

Sen En Güzelsin - Yalın

SANATÇI BOOKING