ORGANİZASYON

11 Mart 2016

BIS Oğuzhan Koç Konseri

Oğuzhan Koç 2016'nın ilk konserini BIS Divine & Live'da verdi. Ankara'da üniversite öğrencileriyle buluşan Koç, Kenan Doğulu'nun evsahipliğinde unutulmaz bir gece yaşattı.

31 Temmuz 2015

Oğuzhan Koç & 3 Adam

Oğuzhan Koç yeni albümü "Ben Hâlâ Rüyada"nın lansmanını Bodrum FLAMM'de gerçekleştirdi. Koç'a sahnede Murat Boz, Murat Dalkılıç, 3 Adam ve Ersay Üner eşlik etti.

Mayıs-Haziran 2015

3 Adam Avrupa Turnesi

Almanya, Hollanda, Fransa, İngiltere, Belçika ve İsviçre'de toplam 12 şehirde gerçekleştirilen Avrupa Turnesi ile 3 Adam binlerce seyirciyle buluştu. 3 Adam program formatının sahneye taşındığı turne sırasında Acun Ilıcalı, Murat Boz, Murat Dalkılıç ile illüzyon gösterileriyle Kıvanç ve Burak gibi birçok sanatçıyı konuk olarak ağırladı.

28 Ocak 2015

SömestrFest

Bilgi Üniversitesi'nde her yıl düzenlenen bahar şenliklerinde Oğuzhan Koç ve Duman Grubu öğrencilerle buluştu.

Şubat 2014

Oğuzhan Koç Albüm Lansmanı

Yurtdışından getirilen prodüksiyon ekibi, 20 kişilik dans grubu ve 3 Adam'ın eşlik ettiği, albüm şarkılarının tanıtıldığı lansman VIP konukların katılımıyla özel bir davetle gerçekleştirildi.

Mart-Nisan 2013

Pazartesi Konserleri

SDS Organizasyon tarafından BKM'de gerçekleştirilen Pazartesi konserlerinde; Göksel, Bülent Ortaçgil,Yeni Türkü ve Mehmet Erdem sahne aldı.

25 Eylül 2012

Melih Kibar Şarkıları

25 Eylül 2012 akşamı Candan Erçetin, Nükhet Duru ve Erol Evgin, Melih Kibar'ı doğum gününde anmak için Turkcell Kuruçeşme Arena'da sahne aldı. Melih Kibar-Çiğdem Talu şarkılarının seslendirildiği, müzikal tadındaki bu gecenin geliri TEGEV Vakfına; yetenekli gençlere burs fonu oluşturmak üzere bağışlandı.

15 Eylül 2012

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş yeni albümü 13,5 ile 15 Eylül 2012 tarihinde ilk kez Turkcell Kuruçeşme Arena da sahne aldı.

Son albümünün yanı sıra, hayranlarının çok sevdiği ve yıllardır eskimeyen parçalarından oluşan repertuarı ile izleyenlere 30 kişilik dansçı ekibi ve görsel şovlarla müzik ziyafeti sundu.

29 Ağustos 2012

Gazino Show 2

60'lı, 70'li ve 80'li yıllar boyunca eğlence kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan gazinoların kalabalık kadrolu, anlı şanlı eğlencelerini günümüze taşıyan "Gazino Show" 2. ve yeni kadrosu ile 29 Ağustos Çarşamba Turkcell Kuruçeşme Arena'da izleyici ile buluştu.

Türk Sanat Müziğinin dev ismi Muazzez Abacı'nın assolistlik yaptığı gecede Ümit Besen, Yeliz, Semiha Yankı, Metin Ersoy, Suna Yıldızoğlu, Yeşim ve arabesk şarkılarıyla Tüdanya da Gazino Show 2'nin kadrosunda yer aldı.

18 Temmuz 2012

Astaş Holding Yelken Yarışları

Astaş Yelken Yarışları ve final gecesi organizasyonu, Bodrum Cennet koyunda 18 Temmuz 2012 tarihinde SDS Organizasyon tarafından gerçekleştirildi.

15 Temmuz 2012

Gazino Show 1

Eğlence kültürümüzün ayrılmaz bir parçası olan gazinoların kalabalık kadrolu eğlencelerini günümüze taşıyan "Gazino Show" 15 Temmuz Pazar akşamı Arena'da gerçekleştirildi.

Türk Sanat Müziğinin iki dev isimi Neşe Karaböcek ve Seçil Heper'in assolist olarak sahne aldığı gecede, yaptığı sahne showları ile Türk popunun en renkli yorumcularından Seyyal Taner ile birlikte Türk popunun önemli yorumcuları; Berkant, Nur Yoldaş, Ersan Erdura, Tülay Özer, Ercan Turgut, Bilgen Bengü, Funda sahne alırken Oryantal Dora'da muhteşem showu ile göz kamaştırdı.

4 Ağustos 2010

Ozan Doğulu 130 bpm Albüm Lansmanı

Ozan Doğulu, ilk albümü 130 bpm'in lansmanını 4 Ağustos 2010 tarihinde Turkcell Kuruçeşme Arena'da gerçekleştirdi. Ozan Doğulu'nun DJ performansı sergilediği gecede Türkiye'nin dev sanatçıları Ajda Pekkan, Kenan Doğulu, Sezen Aksu, Ziynet Sali, Sıla ve Mustafa Ceceli ilk kez aynı sahnede buluştu.

2 Haziran 2012

Ozan Çolakoğlu

Ozan Çolakoğlu ilk albümü ve konseriyle SDS Organizasyon tarafından sahneye konan yılın en büyük konserini gerçekleştirdi. 2 Haziran 2012 tarihinde Arena açılışı için hazırlanan bu özel gecede; Tarkan, Ajda Pekkan, Sertab Erener, Gülşen, Göksel, Ferman ve Yalın, Ozan Çolakoğlu ile birlikte sahne aldı.

25 Mayıs – 2 Haziran 2010

Heyecanla beklenen efsane müzikal "GREASE" İstanbul'da

25 Mayıs-2 Haziran 2010 tarihleri arasında SDS Organizasyon tarafından Türkiye'ye getirilen ve Turkcell Kuruçeşme Arena'da sahne alan GREASE Müzikali ibüyük ilgi gördü. Astoria AVM tarafından düzenlenen Grease Party' si için özel olarak Türkiye'ye gelen GREASE müzikalinin başrol oyuncuları, muhteşem performansları ile İstanbullu' ların gönüllerinde taht kurdu. Adını, 50'li yıllarda Amerikan gençlik kültürüne verilen ' Greasers' isminden alan GREASE müzikali, ilk kez 14 Şubat 1972'de New York' da Eden Tiyatrosu'nda sahnelendi. 1978 yılına kadar Broadway'de en çok sahnelenen müzikal unvanını alan, 1987 yılında sinemaya uyarlanan GREASE hala Broadway tarihinin en çok sahnelenen müzikali olma özelliğini koruyor.

30 Nisan 2010

Çok Filim Hareketler Bunlar

BKM mutfak oyuncularının başarılı performanslarıyla ortaya koydukları “Çok Filim Hareketler Bunlar”, Türk sinemasında daha önce denenmemiş bir anlatım dilini kullanarak, 9 ayrı öyküyü tek bir filme sığdırdı. Filmin galası SDS Organizasyon tarafından Kanyon AVM’de 24 Mart 2010 tarihinde gerçekleştirildi.

15 Şubat 2010

Astoria Alışveriş Merkezi 2. yılını, GREASE Lightnin’ Party ile kutluyor…

Astoria Alışveriş Merkezi, 2. yılını Efsane Müzikal GREASE’in başrol oyuncularının katılacağı nostaljik bir geceyle kutladı.

Cemiyet, sanat ve iş dünyasından davetlilerin katılacağı, Amerika ve Londra’da her yıl gerçekleştirilen, müdavimleri arasında Kate Moss ve Madonna gibi dünya starlarının bulunduğu GREASE Lightnin’ Party, 18 Şubat Perşembe günü saat 21:30’da Kitchenette Astoria’da gerçekleşti.

SDS Organizasyon, A46 ve Devrialem işbirliğinde, CHIVAS’ın içki sponsorluğunda düzenlenen gecede, Salih Saka da canlı performansıyla “GREASE Lightnin’ Party’de nostalji rüzgarları estirdi.


14 Şubat 2010 - saat : 00:00

Yalın Unplugged@W Lounge Sevgililer Günü Konseri

Aşkın “en YALIN hali” 14 Şubat’ın ilk saatlerinde W İstanbul’da… Yalın, 13 Şubat gecesini 14 Şubat gecesine bağlayan ilk dakikalarda, W İstanbul ’da Sevgililer Günü’nün her anını değerlendirmek isteyen sevenleriyle buluşup, “Unplugged” performansı ve en sevilen aşk şarkılarıyla, onlara unutulmaz bir gece yaşattı.

4 Şubat 2010

Kibariye&Rosenberg Trio

Dünyaca ünlü Hollandalı JazZ Grubu, Rosenberg Trio ve Kibariye konserleri devam ediyor. Kibariye, şarkılarını jazz yorumuyla Rosenberg Trio eşliğinde Amsterdam’da seslendirdi.

25 Mayıs – 2 Haziran 2010

Broadway tarihinin en sevilen müzikali Grease, Türkiye’ye geliyor…

SDS Organizasyon; Broadway tarihinin en sevilen ve en çok sahnelenen efsane müzikali GREASE’i, Astoria Alışveriş Merkezi ana sponsorluğunda, Vibe Productions işbirliğinde Türkiye’ye getiriyor. GREASE Müzikali 25 Mayıs – 2 Haziran 2010 tarihleri arasında Turkcell Kuruçeşme Arena’da sahne alacak ..

SANATÇI BOOKING